کیف و کفش یکی از وسایل ضروری و مورد توجه برای خانم‌ها در مهمانی‌ها به حساب می‌آید. کیف و کفش مناسب باعث می‌شود شما به خوبی در مهمانی‌ها بدرخشید. بنابراین ست کردن کیف و کفش همواره دغدغه‌ی تمامی خانم‌ها بوده است. ست کردن کیف و کفش کار راحتی است. تنها کافیست مقاله ما را تا انتها بخوانید.

در ابتدا شما باید با انواع کیف زنانه به طور کامل آشنا شوید و کیف مورد پسند خود را انتخاب کنید. پیشنهاد ما به شما این است که مقاله انواع کیف زنانه را مطالعه نمایید.

8 ایده ست کردن کیف و کفش

  1. ست کیف و کفش سفید و مشکی
  2. ست کیف و کفش هم‌رنگ
  3. ست کیف کمری و کفش کتانی
  4. ست کیف و کفش چرم
  5. ست کفش کتانی و کوله پشتی
  6. ست کفش اسپرت و کیف چرم
  7. ست کیف و کفش جیر
  8. ست بوت و کیف مجلسی

1. ست کردن کیف و کفش سفید و مشکی

سفید و مشکی رنگ‌هایی هستند که همواره محبوبیت خاصی دارند و معمولا برای ست کردن کیف و کفش در تیپ‌های رسمی پیشنهاد می‌شوند. با این حال توصیه ما به شما این است که تنها از دو آیتم سفید و یا مشکی استفاده کنید. برای مثال تمامی لباس‌هایتان مشکی باشد و تنها کیف و کفش سفید داشته باشید و بالعکس.

2. ست کردن کیف و کفش همرنگ

این نوع ست کردن کیف و کفش همواره از تیپ‌های مد و به روز می‌باشد. مخصوصا برای آقایان توصیه می‌کنیم که در استایل مردانه خود از کیف و چرم مشکی استفاده کنند که محبوبیت بسیار ویژه‌ای دارد.

برای خانم‌ها نیز این تیپ بسیار جذاب خواهد بود. اما دقت کنید که نوع کیف انتخابی شما باید به کفش شما بیاید حتی اگر رنگ یکسانی دارند. برای مثال اگر به تیپ رسمی علاقه دارید یک کیف چرم و یک کفش پاشنه بلند برای شما بسیار مناسب است. اگر هم به تیپ غیر رسمی یا کژوال علاقه دارید پیشنهاد ما یک کیف رو دوشی و یک کفش زنانه پاشنه صاف می‌باشد.

3. ست کردن کفش کتانی و کیف کمری

یکی از ترندهای محبوب امسال کیف کمری است. افرادی که به استایل اسپرت علاقه دارند، ترکیب کیف کمری و کفش کتانی ترکیب ایده‌ال آن‌هاست. این استایل استایلی متفاوت و به روز شمار می‌رود.

یکی از انواع کتانی‌ها که امروزه بسیار مورد توجه بوده است کتانی‌های به اصطلاح هولوگرامی می‌باشند که طرفداران زیادی بین دختران پیدا کرده است. ترکیب این نوع کتانی با کیف کمری هولوگرامی ترکیبی بسیار متفاوت و خاص برای ست کردن کیف و کفش است.

ست کردن کیف کمری و کتانی

4. ست کردن کیف و کفش چرم

این نوع کیف و کفش برای افرادی که به استایل کلاسیک علاقه دارند بسیار مناسب است. این نوع ست کردن برای تمامی تیپ‌ها اعم از رسمی، غیر رسمی، کژوال و … بی‌نظیر است.

در واقع کیف و کفش چرم در انواع مختلف کیف و کفش زنانه موجودند و به همین دلیل است که برای هر نوع تیپی گزینه دلخواهی دارد.

ست کردن کیف و کفش چرم

5. ست کردن کفش کتانی و کوله پشتی

این نوع ست کردن مناسب استایل دانش آموزی و دانشجویی است. این نوع ست کردن همواره به روز است و هرگز قدیمی نخواهد شد.

یکی از نکات حائز اهمیت در این تیپ این است که می‌توانید از رنگ‌های روشن برای این نوع ست کردن استفاده کنید. استفاده از رنگ‌های قرمز، آبی و زرد و یا حتی طرح‌های گلدار استایل شما بی‌نظیر خواهد کرد.

6. ست کفش اسپرت و کیف چرم

شاید این مورد کمی عجیب به نظر برسد اما از وقتی که استایل خیابانی به دنیای مد و فشن وارد شد دیگر هیچ چیز عجیب نیست. در واقع در این نوع استایل می‌گویند «هر چه می‌خواهی بپوش».

بنابراین در ست کردن کیف و کفش، کیف چرم و کفش اسپرت می‌تواند جذابیت منحصر به فردی داشته باشد. منظور از کفش اسپرت می‌تواند یک کفش ورزشی و یا کفش اسپرت تخت باشد. منظور ار کیف چرم نیز می‌تواند یک کیف دوشی مناسب باشد.

7. ست کیف و کفش جیر

جیر پس از چرم محبوبیت ویژه‌ای در دنیای مد و فشن (FASHION) دارد. کفش کالج یکی از کفش‌های پرطرفدار با این جنس است. این کفش برای تیپ‌های اسمارت کژوال که یک تیپ نیمه رسمی می‌باشد مناسب است.

8. ست بوت و کیف مجلسی

این نوع ست کردن کیف و کفش یک استایل عالی برای فصل‌های سرد سال است. کیف مجلسی می‌تواند یک کیف دوشی ساده و یا یک کیف ساده کوچک دستی باشد.

ست کردن بوت و کیف چرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *