درسته که امروزه خرید بسیار آسان شده است و تنوع بسیار زیادی در بازار وجود دارد اما با این‌حال همچنان خرید کادو تولد کاری زمانبر و دشوار است چرا که ما همواره در تلاشیم کادویی مناسب و خاص برای شخص متولد تهیه کنیم. به همین دلیل است که حداقل یک هفته قبل از تولد تمام ذهنمان را این سوال که کادو تولد چی بخرم درگیر می‌کند. البته این روزها با توجه به نزدیک شدن روزهای ولنتاین خرید کادو ولنتاین نیز دغدغه اکثر جوانان است. حتما همین الان مقاله خرید کادو ولنتاین را مطالعه کنید.

در ادامه چندین ایده متفاوت و خاص به شما معرفی می‌کنیم که ازین پس دیگر دغدغه‌ی کادو تولد چی بخرم را نداشته باشید.

کادو تولد چی بخرم ؟

  1. کادو تولد چی بخرم ؟ طلا

درسته با توجه به وضع بازار کنونی و گرانی طلا خرید طلا برای بسیاری از عزیزان رویایی به نظر میرسد اما باید در نظر داشته باشید که طلا همواره کادویی ارزشمند و جذاب برای کادوی تولد می باشد و اگر توانایی خرید آن را دارید بهتر است از نمونه‌های آماده‌ی بازار استفاده نکنید و یک گردنبند، دستبند و یا گوشواره با طرحی متفاوت سفارش دهید. طرحی که برای هر دوی شما یاداور لحظه و یا حس ناب باشد. شاید طلا به خودی خود تنها ارزش مادی داشته باشد و شما با این کار ارزش آن را دوچندان می‌کنید.

طلا به عنوان کادو تولد | پاساژ صفاییه
  1. کتاب

کتاب یکی از بهترین هدیه‌هایی است که در جواب سوال کادو تولد چی بخرم می‌توان داد. هدیه دادن کتاب نشاندهنده‌ی ارزش بسیار بالای شخص مورد نظر شماست چرا که نشان می‌دهد شما علاوه بر تولد او به این فکر بوده‌اید که کادویی برای او تهیه کنید که بتواند با استفاده از آن از اوقات فراغت خود به خوبی استفاده کند و به پرورش فکر و ذهن خود بپرداز. بهترین کتاب‌ّها را می‌توانید در دنیای کتاب پاساژ صفاییه پیدا کنید.

کتاب به عنوان کادو تولد | پاساژ صفاییه

4. کیف لوازم آرایش

اگر به دنبال خرید هدیه برای یک دختر هستید قطعا لوازم آرایش اولین چیزی است که به ذهنتان میرسد. با توجه به اینکه خرید لوازم آرایش کار دشواری است و ممکن است به این دلیل که دقیقا نمی‌توانید آن چیزی را که باب میل اوست بخرید به سراغ لوازم جانبی آن مانند کیف لوازم آرایش بروید. کیف لوازم آرایش می‌تواند یک هدیه تولد خاص باشد.

خرید کیف لوازم آرایش | پاساژ صفاییه
  1. کادو تولد چی بخرم ؟ باندانا

باندانا مدتی است ترند شده و خرید آن می‌تواند هر دختری را خوشحال کند چرا که حتی اگر تعداد زیادی از آن هم داشته باشد قطعا می‌توان از میان رنگ‌ها رنگی را پیدا کرد که او نداشته باشد و از دیدن آن خوشحال شود.

شما با این واکنش روبرو خواهید شد : واییییییییییی!! خیلی وقت بود دنبال این رنگ بودم و هیچ‌جا پیداش نمیکردم.

  1. ماگ

یکی از جوابهایی که در پاسخ به سوال کادو تولد چی بخرم ؟ به ذهن هر کسی میرسد این است: ماگ

ماگ یک هدیه جذاب و دوستداشتنی است که حتی اگر شخص مورد نظر به اصطلاح ماگ باز نباشد هم با دیدن یک ماگ خوشحال می‌شود. ماگ‌ّها انواع متفاوتی دارند. اگر به ماگ فکر کرده بودید و به این دلیل که تکراری شده است آن را از میان گزینه‌ّها خود حذف کرده‌اید من یک ایده‌ی متفاوت دارم.

عکس شخص متولد را روی ماگ چاپ کرده و خصوصیت ماگ خود را به این صورت انتخاب کنید که هنگامی که در آن چای ریختید یعنی دیواره‌ آن تحت تاثیر حرارت قرار گرفت عکس چهره او نمایان شود. این می‌تواند بهترین سوپرایز برای کادو تولد باشد.

خرید ماگ پاساژ صفاییه

7. گلدان

تقریبا تمامی افراد با دیدن یک گلدان گل خوشحال می‌شوند و ذوق می‌کنند فقط کافیست یک گلدان جذاب با یک گل جذاب درون آن انتخاب کنید. پیشنهاد من به شما این است که برای طرح گلدان یک طرح که یادآور لحظه و یا حسی خاص باشد را انتخاب کنید.

  1. قاب موبایل

اگر به دنبال پاسخ سوال کادو تولد چی بخرم برای یک دختر هستید، باید بدانید که اکثر دخترها همانطور که هیچگاه چیزی برای پوشیدن ندارند و در واقع همواره از لباس‌های خود خسته شده‌اند. از قاب موبایل خود نیز خسته می‌شوند و تمایل به تنوع دارند. بنابراین می‌توانید با خرید یک قاب موبایل او را تا حد زیادی خوشحال کنید.

  1. عروسک

کمتر دختریست که عروسک را دوست نداشته باشد در هدیه دادن عروسک به هیچ وجه سن شخص مورد نظر را در نظر نگیرید و تنها به روحیه او فکر کنید. اگر می‌بینید روحیه لطیفی دارد و کودک درون او همچنان زنده‌ است (که معمولا در اکثر خانمها به این صورت است) خرید عروسک می‌تواند به حد بسیار زیادی خوشحال کند.

  1. مجسمه

مجسمه یک پاسخ هوشمندانه برای سوال کادو چی بخرم می‌باشد.

پاساژ‌صفاییه جدیدترین انواع مجسمه را دارد. اگر هنوز کادوی مورد نظر خود را انتخاب نکرده‌اید حتما از مجسمه‌های این پاساژ واقع در قم، خیابان صفاییه دیدن کنید.

امیدوارم بتوانید کادوی دلخواه خود را بیابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *