کیف و کفش
طبقه دوم مجتمع تجاری صفاییه

طبقه دوم مجتمع تجاری صفاییه

مجتمع تجاری صفاییه با عرضه جدیدترین انواع کیف و کفش همواره در تلاش است بهترین خدمت‌رسانی را به شما مشتریان عزیز داشته باشد. 

طبقه‌ی دوم این پاساژ مخصوص فروشگاه های کیف و کفش می‌باشد و ۴۰ فروشگاه در این طبقه فعال می‌باشند.

نکته‌ی حائز اهمیت این طبقه محصولات انحصاری هر فروشگاه می‌باشد و به این دلیل تنوع کیف و کفش در این پاساژ بسیار بالاست.

با خرید کفش و خرید کیف از پاساژ صفاییه یک خرید بی‌نظیر را تجربه کنید.

تاریخچه کیف و کفش در ایران

تاریخجه کفش در ایران نشان دهنده عناصر فرهنگی و تغییر در سبک پوشش در طول تاریخ بلند این سرزمین است. بنا بره اسناد تاریخی ، نخستین زیستگاه‌های انسانی در ایران حوالی کرمانشاه بنا شده بود که مردمان آن زمان از پارچه برای پوشش پا و بندی برای بستن ان به پا استفاده می‌کردند. این اولین کفش و پوشش پا در ایران باستان بوده است.این نوع کفش بعدها با تغییرات اجتماعی به کفش های مخصوص اعیان تبدیل شد که حکایت از جایگاه اجتماعی شخص داشت.

فروشگاه های کیف و کفش مجتمع تجاری صفاییه

کیف و کفش انیسا پاساژ صفاییه

کیف و کفش آنیسا

shoes store

فروشگاه آنیسا با عرضه متنوع ترین کیف و کفش با بهترین قیمت یکی از بهترین فروشگاه‌های خرید کیف و کفش در مجتمع تجاری صفاییه می یاشد.

کیف و کفش نوژا

shoes store

اگر به دنبال خرید کیف و کفشی خاص برای منحصر به فرد کردن استایل خود هستید حتما از فروشگاه نوژا بازدید کنید. فروشگاه نوژا جز بهترین فروشگاه‌های کیف و کفش قم می‌باشد.

کیف و کفش کلارک پاساژ صفاییه

کیف و کفش کلارک

shoes store

فروشگاه کلارک همواره کیفیت محصول و جلب رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده و یکی از بهترین فروشگاه‌های خرید کیف و کفش پاساژ صفاییه می‌باشد.

زاهنمای خزید کفش قم

راهنمای خرید کفش

هنگام خرید کفش دقت داشته باشید که کفش دقیقا اندازه سایز پایتان باشد و درصورت امکان کفش طبی خریداری کنید و به فکر سلامتی ستون فقرات خود باشید. هنگام خرید کفش به کفی کفش دقت کنید و سعی کنید کفش سنگین خریداری نکنید. برای انتخاب یک کفش مناسب و راحت به عرض و پهنای جلوی کفش دقت کافی داشته باشید. 

بخاطر داشته باشید که زمان مناسب خرید کفش عصرها می‌باشد.

راهنمای خرید کیف

اگر قصد خرید کیفی را دارید که بطور مستمر استفاده کنید سعی کنید رنگ کیف را از طیف رنگ‌های خنثی انتخاب کنید تا به راحتی ست شود. اگر معمولا تیپ‌های مشکی و قهوه‌ای می‌زنید بهتر است که از کیف تک رنگ روشن استفاده کنید.

هنگام خرید کیف دقت کافی به دوخت آن داشته باشید و به محل اتصال دسته به کیف توجه کنید.در نظر داشته باشید که بهتر است کیف و کفش از یک جنس انتخاب شود.

زاهنمای خزید کیف قم