گالری ، دکوریجات ، خرازی طبقه منفی یک
مجتمع تجاری صفاییه

طبقه زیر زمین پاساژ صفاییه
مجتمع تجاری صفاییه | پاساژ صفاییه

مجتمع تجاری صفاییه با ارائه انواع دکوریجات، کادویی، اکسسوری، خرازی، گالری در طبقه منفی یک اماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.. شما عزیزان

 می‌توانید برای خرید کادو و دکوری به این طبقه سربزنید.

طبقه‌ی منفی یک این پاساژ مخصوص خرازی ها و گالری‌ ها و دکوریجات و کادویی‌ها و اکسسوری می‌باشد و ۳۵ فروشگاه در این طبقه فعال می‌باشند.

 این طبقه دارای متنوع ترین لوازم خرازی و خیاطی می‌باشد.

انواع دکوریجات مسی و قاب بری و لوازم آرایشی هم در این طبقه خواهید یافت.

مطمئن باشید هر آنچه که به دنبال ‌آن هستید در اینجا خواهید یافت.

تاریخچه اکسسوری در ایران

اکسسوری واژه‌ای انگیسی (Accessory) که می‌توان ان را با اضافه کردن به شی دیگر آن را آن شی را زیباتر و کاربردی تر جلوه دهد.در صنعت مد و پوشاک لوازمی که کنار لباس‌ها از آن‌ها استفاده میکند اکسسوری می‌نامند. اکسسوری در ایران از زمان هخامنشیان بوده و مردان آن زمان از گوشواره‌های طلا و زنان از گلوبند استفاده می‌کردند و خرید کادو طلا در آن زمان تجارت پرسودی بوده است. همچنین تسبیح هم از زمان ورود اسلام به ایران جز اکسسوری های ایرانی های مسلمان بوده است و میتوان آن را از اکسسوری های مذهبی نامید.

گالری و اکسسوری پاساژ صفاییه

فروشگاه های طبقه منفی یک مجتمع تجاری صفاییه

فروشگاه خرازی انلاین پاساژ صفاییه

خرازی انلاین

accessory store

خرازی انلاین با فروش جدیدترین و متنوع ترین وسایل و لوازم خیاطی و اکسسوری یکی از بهترین فروشگاه های خرازی برای خرید کادو در سطح شهر می‌باشد.

فروشگاه اریانا پاساژ صفاییه

گالری اریانا

accessory store

خرید انواع کادویی و دکوریجات را از این فروشگاه تجربه کنید. گالری اریانا یکی از بهترین فروشگاه های دکوری و کادویی پاساژصفاییه می‌باشد.

کادویی اذین پاساژ صفاییه

کادویی آذین

accessory store

کادویی آذین همواره کیفیت محصول و جلب رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده و یکی از بهترین فروشگاه‌های کادویی و دکوری پاساژ صفاییه می‌باشد.

خرید اکسسوری قم

راهنمای خرید اکسسوری

جواهرات ، ساعت مچی، کراوات ، کمربند ، شال گردن ، کیف دستی و عینک افتابی را می‌توان جز اکسسوری ها نام برد. با رواج هرچه بیشتر صنعت مد و پوشاک رواج اکسسوری بیشتر شده است و به ظاهر افراد زیبایی خاصی می‌بخشد. سعی کنید اکسسوری‌هایی را انتخاب کنید که  با رنگ اصلی استایل شما سازگار باشد و ترکیب رنگی زیبایی را خلق کنید. دراستفاده از اکسسوری زیاده روی نکنید زیرا استایل شما را شلوغ تر از حد معمول نشان میدهد و از زیبایی ان می‌کاهد.

راهنمای خرید کادو

ما انسان‌ها ذاتا هدیه دادن را دوست داریم و از کادو دادن برای ابراز علاقه و خوشحال کردن کسانی که دوستانشان داریم، استفاده می‌کنیم. قبل از خرید کادو حتما پرس و جو کنید و اطلاعات کافی بدست اورید تا بتوانید هدیه ای مطابق سلیقه طرف مقابلتان بخرید. بهتر است هدیه‌ی سلیقه ای نخرید و به گزینه‌های معمولی روی بیاورید. حتما برای خرید کادو به طبقه منفی یک پاساژ صفاییه مراجعه کنید.

خرید کادو قم